فروش بسته خودآموز زبان انگلیسی با متد آسان

فروش پکیج دیجیتالی آموزش زبان انگلیسی
در دنیای امروزی همه چیز به سرعت در حال دیجیتالی شدن است. ما شهروندان جهان واقعی در حال کوچ کردن به دنیای مجازی و سپری کردن عمر خود در این جهان به شدت و به سرعت رو به توسعه هستیم. شاید تنها 20 سال پیش تصور اینکه ما انقدر وابسته به اینترنت و جهان مجازی باشیم کمی دور از ذهن به نظر می رسید اما ، امروزه در دورترین روستاها که شاید حتی جاده آسفالت نیز ندارند از شبکه جهانی اینترنت استفاده می کنند. ما شهروندان دنیای دیجیتال دیگر قادر نیستیم به شکل سنتی به زندگی خود ادامه دهیم و ظهور پاندمی کرونا و همه گیر شدن بیماری کووید-19 آخرین مهر تایید بر عدم توانایی ما در زندگی به سبک اجدادمان است. ما دیگر دنیای مجازی را صرفا برای تفریح و خوش گذرانی انتخاب نمی کنیم بلکه ، بزرگ ترین کمپانی ها ، دانشگاه ها و… همه به دیجیتالی و آنلاین شدن رو آورده اند. شاید شما هم جزو کسانی باشید که بر ضرورت یادگیری زبان انگلیسی در دنیای امروز پی برده اند اما ، به دلیل مشغله کاری و نبود زمان مکفی نتوانسته اند به آرزوی دیرینه خود برسند. در دنیای آموزشی مدرن ، تحصیلات آنلاین و آموزش مجازی شیوه ای بسیار مرسوم و پذیرفته شده است. بر این اساس نیز ما شروع به تدوین متد ویژه خود برای آموزش زبان انگلیسی به روش آسان کردیم.

دیگر شما نیازی به حضور فیزیکی در کلاس های آموزشی ندارید. ما با استفاده از متد یادگیری آسان زبان انگلیسی ( L.E.E ) کلاس درس را به نزد شما می آوریم. در این متد که توسط استاد پیرمحمدی تدوین شده است ، ما شما را قدم به قدم در مسیر یادگیری زبان انگلیسی با استفاده از ساده ترین و پرکاربردترین روش ها قرار خواهیم داد. در این پک دیجیتالی شما فقط به یک گوشی همراه برای دانلود کردن مطالب تدوین شده اعم از PDF و پادکست های آن مطالب ( که هر بخش گرامری به همراه یک پادکست توضیحی مخصوص آن بخش آورده شده ) نیاز خواهید داشت. ما مطالب را به شکلی حرفه ای و بسیار قابل فهم و ساده خدمت شما عزیزان توضیح داده ایم و برای هر کدام نیز مثال های متعددی برای روشن تر شدن موضوع مطرح کرده ایم. این مطالب در قالب دیجیتالی تدوین و تولید شده اند و حجم پایینی دارند و نیاز به امکاناتی ویژه برای ذخیره کردن یا استفاده شدن ندارند. همین گوشی همراهتان کافیست.


آموزش آسان زبان انگلیسی قدم به قدم طراحی شده و مباحث را از آسان به دشوار تقسیم بندی کرده است. ما در کنار آموزش مهم ترین گرامرهای زبان انگلیسی یک سری از پادکست های تقویت لغات نیز داریم از جمله پادکست های مرور لغات کتاب 504 واژه ضروری و همچنین مرور لغات ضروری تافل ( که پس از مطالعه بخش مربوط به گرامرها و همچنین یادگیری 504 واژه ضروری شروع می شود). این پادکست ها با حجم بسیار کم طراحی شده اند و شما می توانید با دریافت آنها هم تلفظ صحیح این کلمات بسیار پرکاربرد را یاد بگیرید و هم اینکه با مثال ها و معانی دقیق هر کلمه در زبان فارسی آشنا بشوید. شما پس از مطالعه PDF مهم ترین گرامرهای زبان انگلیسی و گوش دادن به پادکست آنها ، شروع به یادگیری و توسعه لغات خودتان هم می کنید. اگر کسی این مباحث گرامری را به همراه لغات آماده شده یاد بگیرد به راحتی می تواند انگلیسی صحبت کند و به جمله سازی انگلیسی بپردازد. چیزی که در تمامی بخش ها مشترک است توضیح ساده و روان تمامی مطالب می باشد که کار شما را برای یادگیری بسیار آسان می کند. فقط کافیست اراده کنید و از زمان هایی که روزانه در تاکسی و مترو و… صرف می کنید به بهترین نحو استفاده کنید. مثلا شما هر روز می توانید بین 5 تا 10 کلمه را فقط از طریق گوش کردن به پادکست های لغات در زمان هایی که معمولا لابه لای زندگی شلوغ ما در مترو و … گم می شوند یاد بگیرید. ما برای پاسخگویی به سوالاتتان همیشه در دسترس خواهیم بود.

شما عزیزان می توانید برای مشاهده نمونه تدریس ها به کانال تلگرامی زیر مراجعه کنید :

@numune-khod-amooz

نحوه ثبت نام و دریافت پک دیجیتال
فرستادن نام دوره از طریق واتس اپ یا تلگرام به شماره 09143063014
پرداخت مبلغ 100 هزار تومان به شماره کارتی که دریافت خواهید کرد
فرستادن عکس یا اسکرین شات پرداختی به شماره بالا از طریق تلگرام
دریافت لینک اختصاصی کانال برای دانلود کردن مطالب
شروع آموزش قدم به قدم
آدرس اینستاگرامی ما : rpirmohammadi
آدرس کانال تلگرامی ما : @rpirmohammadi

دیدگاهتان را بنویسید