تدریس خصوصی مکالمه فشرده در تبریز

در دهکده جهانی کنونی صحبت کردن از یادگیری مکالمه زبان انگلیسی نه یک مورد دلخواه بلکه یک مورد ضرورت است. امروزه ما با دنیایی از شبکه های ارتباطی و اطلاعاتی مواجه هستیم که به سرعت باورنکردنی از توسعه و پیشرفت دست پیدا کرده اند و همه مردم جهان ناگزیر از یادگیری یک زبان بین المللی برای ارتباطات سریع می باشند. یادگیری زبان انگلیسی دیگر نه یادگیری زبانی برای ارتباط با چند کشور انگلیسی زبان که در اصل یادگیری زبانی برای ارتباط با مردم سرتاسر جهان است. زبان انگلیسی ، زبان علم و تکنولوژی است. در این شرایط مردم کشور ما نیز در مسیر ارتباطات بین المللی قرار گرفته و نسل به نسل ضرورت یادگیری مکالمه انگلیسی برایشان بیشتر شده.

. هیچکس از این قاعده مستثنا نیست. پس همین امروز با یک انتخاب عاقلانه و سرمایه گذاری مناسب برای خود و فرزندانتان اقدام کنید. ما با هر آنچه در توان داریم در خدمت هموطنانمان هستیم که از هر طریقی بهترین راهکارها و متدها را برای یادگیری شما عزیزان در کمترین زمان ممکن فراهم کنیم. در این راستا ما انواع کلاس های مکالمه را در هر سطحی برای شما فراهم کرده ایم. چه در داخل ایران و چه در خارج. چه در کلاس های حضوری و چه آنلاین. چه کلاس های عادی و چه فشرده. فقط کافیست تا انتخاب کنید و از همین امروز برای آینده خود برنامه ریزی کنید.

instagram : rpirmohammadi

شما بعد از تعیین سطح و مشاوره رایگان به دسته های مختلف آموزشی هدایت خواهید شد. مثلا افرادی که شاغل هستند و فرصت کافی برای مطالعه در بیرون از کلاس را ندارند می توانند در کلاس های تک جلسه ای ما شرکت کنند و افرادی که دانشجو هستند یا در محیط هایی آموزشی قرار دارند در کلاس های دو جلسه ای شرکت می کنند. کسانی که برای آزموهایی مانند تافل و آیلتس برنامه دارند نیز می توانند در دوره های فشرده تقویت مکالمه ما شرکت کنند. تمامی این کلاس ها توسط استاد پیرمحمدی ( مترجم و مدرس دانشگاه ) و با متد ویژه آموزش زبان انگلیسی آسان ( L.E.E ) برگزار می شوند. شما در کمترین زمان به طور باورنکردنی پیشرفت خواهید کردید و با یادگیری مکالمه زبان انگلیسی به روش آسان به دنیای جدیدی قدم خواهید گذاشت.

کلاس ها به شکل خصوصی ، گروهی یا تک نفره برگزار می شوند.

امکان تعیین تعداد جلسات بر اساس شرایط ویژه هر زبان آموز.

telegram : @rpirmohammadi

برگزاری دوره های ویژه فشرده و تضمینی برای تور لیدرها ، پزشکان و بازرگانان.

برگزاری کلاس های ویژه تاک شو به شکل آنلاین و حضوری در تبریز

امکان برگزاری کلاس های ویژه تک جلسه ای برای افراد شاغل.

شهریه کلاس ها به شرح زیر می باشند :

تک نفره

200 هزار تومان

دو نفره

هر نفر 100 هزار تومان

سه نفره

هر نفر 70 هزار تومان

چهار نفره

هر نفر 50 هزار تومان

ده درصد تخفیف برای کسانی که تا آخر این ماه ثبت نام کنند در نظر گرفته خواهد شد

آدرس دفتر : تبریز ، میدان ساعت ، ساختمان توحید.

در کمترین زمان ، زبان انگلیسی را همراه با اساتید دانشگاه فرا بگیرید

09143063014  (واتس اپ یا تلگرام)        09339836199

آدرس کانال تلگرامی استاد پیرمحمدی : @rpirmohammadi

آدرس صفحه ما در اینستاگرام : rpirmohammadi

1 دیدگاه

به گفتگوی ما بپیوندید و دیدگاه خود را با ما در میان بگذارید.

دیدگاهتان را بنویسید