شبکه های اجتماعی گسترده ترین کانال های ارتباطی در دوران ما هستند. برنامه هایی همچون تلگرام ، اینستاگرام ، واتس اپ ، اسکایپ و… بدون شک در میان دیگر برنامه ها در گوشی موبایل اکثریت ماها نصب شده اند و روزانه محل رد و بدل کردن هزاران پست ، خبر ، مطالب آموزشی و… بین ما ساکنین عصر دیجیتال هستند. ما هر روزه با این شبکه ها در ارتباطیم و همه ما تجربه آنلاین بودن را داریم. پس چه بهتر که بخشی از زمان خود را صرف یادگیری مطالب آموزنده بخصوص در امر یادگیری زبان انگلیسی کنیم. هم لذت ببریم و هم ذهن خود را ارتقا دهیم. یادگیری زبان انگلیسی فراتر از یادگیری ساده یک زبان است.

این زبان دریچه ای به دنیای نامحدود است. راهی برای ارتباطلات بی پایان و لذت بخش. ما به عنوان اولین نسل بشر با چنین امکانات ارتباطی بایستی بهترین بهره را از آن ببریم. استاد پیرمحمدی نیز در راستای کمک به علاقمندان یادگیری زبان انگلیسی اقدام به شروع دوره هایی رایگان از جمله در تلگرام و اینستاگرام کرده است که شما عزیزان می توانید از طریق آدرس های زیر به ما بپیوندید و هر روزه مطالب جالب و جدیدی را در مورد زبان انگلیسی یاد بگیرید. این کانال ها و صفحه ها رایگان هستند و شما همچنین می توانید دوستان و آشنایان خود را نیز دعوت کنید.

علاقمندان یادگیری جدیدترین اصطلاحات انگلیسی می توانند از صفحه ما در اینستاگرام و علاقمندان یادگیری لغات جدید و مکالمات روزمره و گرامرهای مهم انگلیسی نیز می توانند از کانال تلگرامی ما استفاده کنند. شما همچنین می توانید از طریق کانال تلگرامی ما به کانال های آشنایی با نمونه تدریس لغات ضروری تافل ، آیلتس ، 504 واژه و 1100 واژه سر زده و در صورت علاقمندی به هر کدام از آنها در آن دوره های غیرحضوری ثبت نام کنید.   به امید دیدار شما عزیزان.

آدرس صفحه ما در اینستاگرام :  rpirmohammadi

آدرس کانال ما در تلگرام :  @rpirmohammadi

برای پاسخگویی به سوالات شما عزیزان در واتس اپ : 09143063014