فروش پادکست های لغات ضروری تافل ، آیلتس ، 504 و 1100 واژه

این دوره ها مخصوص کسانی هستند که وقت زیادی برای یادگیری لغات در کلاس ندارند. شما فقط با پرداخت 50  هزار تومان برای هر دوره می توانید وارد کانال آموزش لغات ضروری تافل ، آیلتس ، 504 واژه و یا 1100 واژه استاد پیرمحمدی شده و هر روز با دانلود چند پادکست آماده شده ، در هر جایی از دنیا که هستید به یادگیری این لغات بپردازید.

telegram : @rpirmohammadi

کسانی که قصد تقویت لغات و یا شرکت در آزمون هایی مانند  تافل  ،  آیلتس MSRT , PTE , EPT , MHLE , GRE , TOLIMO , YDS را دارند فقط کافیست تا فایل های صوتی این کتب را همراه با ترجمه دقیق ، شرح و مثال های آن گوش کنند و با استفاده از تکنولوژی شبکه های اجتماعی و یک گوشی تلفن همراه به راحتی گنجایش لغات ضروری و پرکاربرد خود را افزایش دهند.

instagram : rpirmohammadi

توجه داشته باشید که شما فقط با گوش کردن به پادکست های آماده شده مستقیما حافظه شنیداری خود را تحریک می کنید و این باعث افزایش چشم گیر گنجایش لغات شما می شود آنهم در کمترین زمان ممکن و بدون نیاز به انجام کار خاصی در طول روز. فقط کافیست با یک انتخاب به موقع و کمی ممارست ذهن خود را شگفته زده کنید.

نحوه ثبت نام در دوره ها :

فرستادن نام دوره از طریق تلگرام یا واتس اپ به شماره 09143063014 برای استاد پیرمحمدی.

پرداخت مبلغ 50 هزار تومان به شماره کارتی که از طریق شماره بالا دریافت خواهید کرد.

فرستادن عکس فیش واریزی به شماره بالا از طریق تلگرام.

دریافت لینک اختصاصی ورود به کانال دوره مورد درخواست.

آغاز دوره آموزش لغات ضروری تافل ، آیلتس ،  504 واژه و یا 1100 واژه ضروری.

شما می توانید با صرف کمترین هزینه (50 هزار برای هر دوره ) در هر جایی که هستید به فراگیری این لغات بسیار پرکاربرد بپردازید ، به نحوی که هر روز با دانلود چند فایل صوتی با شرح ، ترجمه و تلفظ استاد پیرمحمدی همیشه و در هرجایی حتی بدون دسترسی به اینترنت می توانید به آنها گوش داده و یاد بگیرید. این فایل ها با حجم کم پست می شوند و حافظه گوشی یا لپ تاپ شما را چندان اشغال نخواهند کرد.

شما می توانید با عضویت در کانال تلگرامی استاد پیرمحمدی به آدرس rpirmohammadi@ هم از مطالب جدیدی که به طور رایگان در این کانال قرار داده می شوند استفاده کنید و هم با استفاده از لینک های موجود به کانال های نمونه تدریس این دوره ها سر بزنید و با نحوه و نوع این پادکست ها آشنا شوید و سپس در صورت علاقمندی اقدام به ثبت نام در دوره مورد نظر خود کنید. با سپاس و شادکامی.


آدرس کانال تلگرامی استاد پیرمحمدی : rpirmohammadi@

آدرس صفحه ما در اینستاگرام : rpirmohammadi

دیدگاهتان را بنویسید