تدریس خصوصی زبان دبیرستان و کنکور در تبریز

امروزه کمتر خانواده ای هست که فرزند در حال تحصیلی نداشته باشد. چندین میلیون دانش آموز هر ساله در مدارس تحصیل می کنند و به امید داشتن آینده شغلی مناسب هزاران برنامه ریزی مختلف آموزشی را تجربه می کنند. مبحث کنکور به یک دغدغه مهم برای خانواده ها تبدیل شده و هر ساله رقابت بسیار سنگینی بر سر تصاحب کرسی دانشگاه بین میلیون ها دانش آموز در جریان است. متاسفانه در این میان سودجویانی هستند که با تبلیغات آب و تاب دار بسیاری از خانواده ها را سرکیسه می کنند. با دادن وعده هایی غیرممکن صرفا به فکر کشاندن دانش آموزان به کلاس های خود هستند حتی اگر آن دانش آموز نیازمند آن درس بخصوص نباشد.

instagram : rpirmohammadi

علیرغم این سودجویی ها ، دروغ های فراوانی نیز در رسانه ها پخش می شوند. مثلا اینکه رتبه های برتر کنکور از هیچ منبع غیردرسی یا محضر هیچ استاد متخصصی بهره نبرده اند و صرفا با مطالعه شخصی به این رتبه دست پیدا کرده اند. هر دوی این نظرات جای بسیار شک و تامل دارند. نه وعده های آنچنانی و نه دروغ های مصلحتی. حقیقت این است که بدون ممارست خود دانشجو و البته مشاوره و تدریس و برنامه ریزی اساتید کار آزموده ، قبولی از دانشگاه های معتبر چندان کار آسانی به نظر نمی رسد ، اگر که نگوییم غیر ممکن. استاد پیرمحمدی با تکیه بر سال ها تجربه در امر آماده سازی دانش آموزان برای کنکور در حوزه تخصصی خود (آموزش زبان انگلیسی) بهترین و آسان ترین روش ها را برای کسب بهترین نتیجه برای دانش آموزان آماده کرده است. بدیهی است که در حساس ترین مقطع سنی فرزندانتان فقط باید با متخصصان هر درسی در آن حوزه مشورت کنید و از شرکت در کلاس هایی که مدرسین پراکنده از رشته های دیگر به تدریس آن درس مشغول هستند شدیدا اجتناب کنید.

telegram : @rpirmohammadi

ویژگی های کلاس های تقویتی زبان انگلیسی برای کنکور استاد پیرمحمدی :

پس از تعیین سطح و مشاوره رایگان به دانش آموزان برنامه مناسب با توجه به سطحشان ارایه می شود.

برگزاری جلسات ویژه گرامرهای پرتکرار در کنکور.

پس از اینکه دانش آموزان از منظر لغت و گرامر کاملا تقویت شدند ، در جلسات پایانی نزدیک به کنکور روش های تست زنی همراه با تقویت مهارت Reading و درک مطلب به شکل عملی به دانش آموزان آموزش داده می شود.

آموزش تکنیک های تست زنی مناسب برای کنکور و استرس زدایی از دانش آموزان از طریق روش هایی آسان و کاربردی با استفاده از متد آموزش زبان انگلیسی آسان ( L.E.E ).

ارایه مشاوره و پشتیبانی آموزشی و رفع اشکالات پرتکرار در جلسات ویژه.

نیازی نیست زمان و هزینه خود را صرف کتاب ها و کلاس های غیر تخصصی بکنید. تنها کافی است از بهترین متد های تمرینی و تست زنی ما استفاده کنید تا نتیجه همراهی با اساتید متخصص در حوزه آموزشی را ببینید.

کلاس های استاد پیرمحمدی هم حضوری ( در تبریز ) و هم آنلاین برگزار می شوند.

شهریه کلاس ها به شرح زیر می باشند :

تک نفره

200 هزار تومان

دو نفره

هر نفر 100 هزار تومان

سه نفره

هر نفر 70 هزار تومان

چهار نفره

هر نفر 50 هزار تومان

ده درصد تخفیف برای کسانی که تا آخر این ماه ثبت نام کنند در نظر گرفته خواهد شد

شما عزیزان می توانید از طریق واتس اپ یا تلگرم با شماره زیر در ارتباط بوده و جهت هماهنگی برای تعیین سطح و مشاوره رایگان پیام بگذارید.

09143063014  (واتس اپ یا تلگرام)        09339836199

آدرس کانال تلگرامی استاد پیرمحمدی : rpirmohammadi@

آدرس صفحه ما در اینستاگرام : rpirmohammadi

دیدگاهتان را بنویسید