بدون تعارف امروزه اینترنت تبدیل به بخش جدایی ناپذیری از زندگی ما شده است. کمتر می شه تصور کرد که کسی بتونه حتی یک روز رو بدون آنلاین شدن سپری کنه. از اونجایی که شبکه های اجتماعی روز به روز دارن رشد می کنن و زندگی روزانه مارو در خودشون می بلعن چه بهتر که بخشی از اون تایمی که صرف شبکه های اجتماعی می کنیم در راستای یادگیری علمی زبان انگلیسی باشه. امروزه دیگه حتما قرار نیست ما آموزش خودمون رو در یک مکان ثابت یا در حضور یک استاد محدود به یک آموزشگاه ببینیم. قرار نیست کلی وقت و انرژی صرف کنیم تا بریم به محل حضور یک استاد. خیلی راحت می شه از معجزه قرن استفاده کرد و با یه گوشی همراه یا تبلت یا لپ تاپ از محضر بهترین اساتید استفاده کرد.

استاد پیرمحمدی البته برای شما هم امکان تشکیل کلاس حضوری رو فراهم کرده (بیشتر بچه ها و دانشجوها شاید علاقمند حضور فیزیکی باشن) و هم امکان تشکیل کلاسای آنلاین در اسکایپ و واتس اپ و دیگر شبکه های اجتماعی.  حالا دیگه اگه کسی خواست زبان یاد بگیره (از مکالمه صرف تا تافل و آیلتس و دیگر آزمون های وزارت علوم و کنکور) فقط کافیه یه جستجوی ساده در سایت استاد پیرمحمدی بکنه و یا یه سری بیاد به دفتر ایشون که در میدان ساعت ، ساختمان توحید هست.

مشاوره و تعیین سطح استاد برای کلاساش رایگانه. شما همچنین می تونین از کانال تلگرامی استاد پیرمحمدی  استفاده کنین : ( rpirmohammadi@) و یا اینکه در اینستاگرام  ایشونو دنبال کنین  به آدرس rpirmohammadi . خلاصه ما همه جوره در خدمتیم که به علاقمندای یادگیری زبان کمک کنیم تا با استفاده از بهترین متد و ارزان ترین قیمت و باحال ترین طریق زبان رو به روش ویژه استاد پیرمحمدی با  متد  (Learn English Easily) یاد بگیرن. حالا فقط کافیه به آدرس ها و شماره هایی که برای مشاوره و تماس براتون می گذارم توجه کنین و راحت ترین طریق رو برای ارتباط با ما انتخاب کنین. می تونین سوالات خودتو از طریق واتس اپ هم بپرسین و برای هماهنگی جهت مشاوره و تعیین سطح رایگان پیام بدین . به ما سر بزنید و دم همتونم گرم.

انواع کلاس های آنلاین :

کلاس های ویژه مکالمه عمومی برای تقویت قدرت بیان

کلاس های تاک شو ویژه برای تقویت مهارت اسپیکینگ شرکت کنندگان در آزمون های تافل و آیلتس

کلاس های تقویت لغت و گرامر مخصوص شرکت کنندگان در کنکور و آزمون های داخلی و بین المللی

کلاس های مخصوص رایتینگ برای متقاضیان آزمون های تافل و آیلتس

کلاس های زبان انگلیسی عمومی برای تاجران و پزشکان و دیگر افراد شاغل (یک جلسه در هفته)

 

شماره تماس : 09143063014 (واتس اپ و تلگرام )      09339836199

آدرس کانال تلگرامی استاد پیرمحمدی : rpirmohammadi@

آدرس صفحه ما در اینستاگرام : rpirmohammadi

آدرس : میدان ساعت ، ساختمان توحید ، واحد 14